Działalność naszego sklepu nierozerwalnie łączy się z pasją i miłością do zwierząt. W naszej pracy nieustannie towarzyszą nam nasi czworonożni przyjaciele. To dla nich, z potrzeby serca powstał nasz sklep zoologiczny – oferujący karmy, zabawki i akcesoria dla zwierząt domowych. Chętnie służymy radą w dobraniu odpowiedniego pokarmu dla zwierzaka, w wielu przypadkach możemy zaoferować darmowe próbki, które pomogą sprawdzić, czy nasz przyjaciel rozsmakuje się w tej konkretnej karmie.

Siedziba naszego sklepu zlokalizowana jest w miejscowości Gliwice – województwo śląskie, przy ulicy Daszyńskiego 144, naprzeciwko dyskontu Biedronka. Każdy właściciel i miłośnik zwierząt znajdzie u nas coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się m.in. karmy dla zwierząt, zabawki dla zwierząt i bardzo szeroka gama najróżniejszych akcesoriów. Z nami mają Państwo możliwość zapewnienia swojemu pupilowi wygodnego legowiska i zajmujących zabawek.

Jesteśmy otwarci na potrzeby właścicieli zwierząt oraz ich pupili. Oferujemy karmy weterynaryjne, jak również możliwość zamówienia dowolnej karmy, tak aby zwierzaki otrzymywały to czego potrzebują i to co dla nich najlepsze. Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, jeśli jednak potrzebujesz czegoś, czego jeszcze nie mamy z pewnością możemy to zorganizować.