Karma mokra dla psa

Karmy mokre dla psów

Karmy mokre mogą stanowić główne pożywienie psa, jak również mogą one być dodatkiem do suchej. Warto zwrócić uwagę, by taka karma była przede wszystkim bezzbożowa oraz zawierała dużo mięsa.  W naszej ofercie znajdują się takie pokarmy mokre takich producentów jak: Wiejska Zagroda, Dolina Noteci, Dolina noteci Superfood - bezzbożowe, z dużą zawartością mięsa dla psów dorosłych oraz szczeniąt.

W naszej ofercie znajdują się także karmy weterynaryjne,  dedykowane psom w przypadku np. problemów z nadwagą, po zabiegach chirurgicznych (rekonwalescentów) i cierpiących na brak apetytu, wspierające stawy, dla alergików,  z niewydolnością nerek lub wątroby, dla psów z problemami dermatologicznymi oraz gastrycznymi.

Aktywne filtry

Twój najlepszy, czworonożny przyjaciel zasługuje na doskonałe jedzenie. Odpowiednio zbilansowana dieta jest ważna nie tylko w pierwszych miesiącach życia, gdy pupil się rozwija, ale także później. Niezbędne składniki odżywcze, dostarczane w adekwatnych ilościach, zapewniają mu zdrowie i dodają wiele energii na spacery.

Ten rodzaj pożywienia jest doskonałą opcją, gdy chcesz urozmaicić dietę zwierzaka, zwłaszcza jeśli często podajesz mu suche posiłki. Mokra forma jedzenia ma tę zaletę, że zawiera dużo płynów, co zmniejsza ryzyko odwodnienia i pojawienia się problemów zdrowotnych związanych z układem moczowym czworonoga.

Jaką mokrą karmę dla psa wybrać?

Przy kupnie produktów z naszego sklepu internetowego pamiętaj o nawykach żywieniowych swojego pupila. Nie ma sensu podawać mu czegoś, czego nie lubi. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii, a w tym na zalecenia weterynarza. Zapytaj go, czego najbardziej potrzebuje Twój pies i na podstawie uzyskanych wskazówek wybierz produkt o odpowiednim składzie.

Karmy dla psów mokre i ich skład

W naszym sklepie internetowym znajdziesz mokry pokarm dla wielu ras psów w różnym wieku, zarówno dla osobników dorosłych, jak i szczeniąt. Produkty te zawierają duże ilości naturalnych składników. Są przygotowane na bazie doskonałej jakości drobiu, w tym kurczaka, kaczki, gęsi czy indyka, a także innych rodzajów mięsa m.in. królika, wołowiny, dziczyzny i jagnięciny. Dla urozmaicenia diety polecamy również te produkty, które zawierają ryby, np. dorsza czy pstrąga.

Chociaż w produktach z naszego sklepu internetowego dominuje mięso, to jednak skład jest uzupełniony o inne ingredienty, zawierające witaminy, minerały i węglowodany.

W ofercie znajduje się także specjalne, mokre pożywienie weterynaryjne. Produkty te są dedykowane psom w przypadku problemów z nadwagą, po zabiegach chirurgicznych, cierpiących na brak apetytu, a także dla zwierzaków z niewydolnością nerek lub wątroby. Mamy także coś dla czworonogów z problemami dermatologicznymi oraz gastrycznymi.