Karmy mokre dla kotów

Karmy mokre dla kotów

Karma mokra dla kota może być dodatkiem do suchej lub może stanowić główne źródło pożywienia.

Warto zwrócić uwagę na jej skład. Karma mokra powinna być

- bezzbożowa, dzięki czemu jest jednocześnie hipoalergiczna;
- wysokomięsna .

Dobrze też zwrócić uwagę na: rodzaj mięsa, ilość tłuszczu oraz białka, a także tauryny, mikroelementów i witamin.

Karmy mokre dla kotów występują pod różnymi postaciami. W naszym asortymencie są w galaretce, w sosie, w formie pasztetu oraz mięsne kawałki i delikatny mus. Dostępne są w puszkach, kartonikach lub saszetkach. 

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich producentów jak Animonda, Stuzzy, Dolina Noteci, Fitmin, Miamor, Bozita, Moonlight, Fish4Cat. 

Aktywne filtry

Chyba większość właścicieli futrzaków może potwierdzić, że czasem bywają one kapryśne. Dlatego polecamy podawać suchą karmę zamiennie z mokrą, aby nawet najbardziej wybredne koty nie kręciły nosem przy posiłku. Ten rodzaj jedzenia może być nie tylko dodatkiem lub zamiennikiem, ale także podstawą diety Twojego pupila.

Karma mokra dla kota i jej optymalny skład

Wybierając mokry pokarm zwróć baczną uwagę na jego skład. Nie powinien zawierać zbóż, za to najlepiej, gdyby był bogaty w duże ilości mięsa. Dobrze też zapoznać się z tym, na jakim mięsie bazuje dany przysmak, bo to ono dostarcza niezbędne tłuszcze oraz białka. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy produkty zawierające duże ilości wołowiny, kurczaka i indyka, dzięki czemu masz pewność, że posiłki dla Twojego czworonoga będą naturalne i zdrowe. Dla urozmaicenia diety polecamy również mokre karmy dla kotów z rybami, np. tuńczykiem, łososiem i makrelą.

Ponadto zwróć uwagę na mikroelementy, witaminy i zawartość tauryny w danym produkcie, gdyż niektóre zwierzaki potrzebują jej mniej, a inne więcej. Najlepiej zapytaj weterynarza, ile Twój kot powinien jej spożywać.

Jaką marmę dla kota wybrać?

Pożywienie dla czworonogów występuje pod różnymi postaciami, dzięki czemu można urozmaicać dietę pupila nie tylko pod względem smaków, ale także konsystencji jedzenia. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty w galaretce, sosie, w formie pasztetu, mięsnych kawałków i delikatnego musu.

Pożywienie z naszego sklepu internetowego jest opakowane w puszki, kartoniki i saszetki o różnej wadze, od wielu producentów np.: Animonda, Stuzzy, Dolina Noteci, Fitmin, Miamor, Bozita, Moonlight, Fish4Cat.

Dzięki temu możesz zdecydować czy przy dzisiejszych zakupach zrobisz zapasy na dłużej, czy weźmiesz kilka mniejszych produktów, żeby zobaczyć, czy smakują pupilowi. Nieważne jakie opakowanie wybierzesz, kupując produkty z naszego sklepu internetowego masz pewność, że zapewnią one Twojemu zwierzakowi te składniki odżywcze i mineralne, które są mu potrzebne na różnych etapach rozwoju.