Pokarm dla małych i średnich papug

Pokarm dla małych i średnich papug

W naszej ofercie znajdują się specjalnie skomponowane mieszanki dla małych i średnich papug takich jak: papużka falista, nimfa, rozella królewska, nierozłączka, aleksandretta obrożna, mnicha nizinna. W swoim składzie posiadają one nasiona traw, suszone warzywa i owoce a także proso, kanar, sorgo oraz składniki mineralne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tych ptaków. 

Należy pamiętać, że sama sucha karma to nie wszystko. Papugi powinny mieć ciągły dostęp do świeżych warzyw i owoców oraz gałązek i liści drzew liściastych. Warzywa i owoce uznawane za trujące dla tych ptaków to rabarbar i awokado.

W tej zakładce dostępny jest także pokarm dla kanarków oraz do ręcznego karmienia piskląt.

W riozoo.pl dostępne są karmy wyłącznie wysokiej jakości, od renomowanych producentów: Alegia, Deli Nature, Versele - Laga.

Aktywne filtry

Choć nasza oferta jest wypełniona najróżniejszymi produktami dla wielu gatunków zwierząt, nie zapomnieliśmy o przysmakach dla ptaków!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz rozmaite przysmaki dla papug, zarówno małych, jak i średnich. Nasze mieszanki zostały specjalnie skomponowane z najlepszych składników tak, aby dostarczały niezbędnych witamin i minerałów różnym gatunkom skrzydlatych przyjaciół, np. nimfom, kakadu, rozellom królewskim, a także kanarkom i innym gatunkom.

Karmy dla papug średnich i małych

Zadbaliśmy o to, by przygotować ofertę bogatą w rozmaite przysmaki o zawartościach bogatych w składniki odżywcze. Produkty z naszego sklepu internetowego składają się z dużych ilości: nasion traw, suszonych warzyw i owoców, prosa, kanara, sorga, orzechów i innych.

Dzięki tej różnorodności możesz mieć pewność, że do Twojej średniej lub małej papużki nimfy czy kakadu trafi posiłek bogaty w składniki mineralne i witaminy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i zdrowego rozwoju. Mimo to należy pamiętać, że sama sucha karma to nie wszystko. Ptaki powinny mieć ciągły dostęp do świeżych warzyw i owoców oraz gałązek i liści drzew. Pamiętaj jednak, żeby nie dawać im rabarbaru ani awokado! Te warzywa i owoce są uznawane za trujące dla niektórych gatunków. Najlepiej regularnie kontaktuj się z weterynarzem, by mieć pewność, że Twój pupil rozwija się prawidłowo, a w jego diecie nie brakuje istotnych składników.

Pokarm dla średnich i małych ptatów

Wiemy, że zwierzaki na każdym etapie życia potrzebują troski, opieki i dużo miłości, ale pisklęta wymagają szczególnego traktowania. Dlatego przygotowaliśmy specjalne produkty nie tylko dla dorosłych osobników, ale także dla najmłodszych ptaszków. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty do ręcznego karmienia piskląt różnych gatunków, np. nimf, kakadu i innych.

Zważając na to, że pożywienie przekłada się na zdrowie średnich i małych papug, w ofercie naszego sklepu internetowego mamy przysmaki wyłącznie wysokiej jakości, od renomowanych producentów takich, jak: Alegia, Deli Nature, Versele-Laga, Vitapol, Dako-Art, Nestor.